Finał plebiscytu Hipokrates

Hipokrates to największy plebiscyt medyczny w Polsce. Ważny tym bardziej, że laureatów wybierają pacjenci. To właśnie oni nominują laureatów, a następnie w poszczególnych etapach głosują na nich. Tegoroczny Hipokrates jest wyjątkowy, bo organizowany przez „Gazetę Wrocławską” po raz pierwszy po pandemii koronawirusa. Patronem plebiscytu Hipokrates jest Narodowy Fundusz Zdrowia.

Laureaci  z województwa dolnośląskiego zostali nagrodzeni podczas gali, która odbyła się 23 listopada we Wrocławiu. Etapowi wojewódzkiemu patronowali: Marszałek Dolnego Śląska Cezary Przybylski oraz Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski, który podziękował medykom za ich ciężką pracę.

Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Ambulatoryjnego w Żmigrodzie w tym roku uzyskał pierwsze miejsce w kategorii Przychodnia / Gabinet roku na terenie powiatu trzebnickiego.

Składamy serdeczne podziękowania za nominację i oddane głosy.  Nominacja do konkursu była dla Nas szczególnym wyróżnieniem, wyrazem uznania oraz docenianiem pracy naszych wszystkich pracowników. Dziękujemy Pacjentom za zaufanie oraz oddane głosy. To dzięki Wam zdobyliśmy zaszczytne I  miejsce w powiecie trzebnickim.

FINAŁ PLEBISCYTU MEDYCZNEGO GAZETY WROCŁAWSKIEJ – HIPOKRATES 2022 Magdalena Pasiewicz / Polska Press

Źródło: https://gazetawroclawska.pl/plebiscyt-medyczny-hipokrates-2022-nagrodzilismy-medykow-z-dolnego-slaska/ar/c14-17071059#lekarz-rodzinny-i-poz-roku